Maszyny komunalne, kosiarki, piły

Nasza oferta

Firma Centrum Ogrodnicze działa na opolskim rynku od 1999 roku. Stawiając na najlepszych, szybko staliśmy się autoryzowanym dealerem urządzeń profesjonalnych STIHL oraz VIKING, prowadząc nie tylko sprzedaż w/w sprzętu ale również autoryzowany serwis.

 

Jesteśmy autoryzowanym dealerem narzędzi i urządzeń oraz profesjonalnych maszyn komunlanych firmy JOHN DEERE . Jako wyłączny przedstawiciel na woj. opolskie oferujemy Państwu pełną ofertę produktów JOHN DEERE po atrakcyjnych cenach. Prowadzimy sprzedaż maszyn i urządzeń JOHN DEERE oraz autoryzowany serwis. Współpraca z firmą JOHN DEERE zaowocowała w krótkim czasie uzyskaniem statusu pierwszego w Opolu dealera tej marki. Zapoznaj się z szeroką ofertą maszyn JOHN DEERE.

 

Lata ciągłej pracy i doświadczeń spowodowały, że dziś oferujemy Państwu tylko najlepszy i sprawdzony sprzęt dostępny na rynku profesjonalnych maszyn i urządzeń. Są to między innymi uniwersalne pojazdy użytkowe MultiOne-CSV

 

Od początku stawialiśmy na jakość świadczonych przez nas usług dzięki czemu możemy się dziś poszczycić świetną opinią w środowisku. Przez wszystkie lata naszej działalności zawsze stawialiśmy dobro klienta na pierwszym miejscu, ciągle szkoląc i podnosząc naszą wiedzę i umiejętności. Dzięki takiemu podejściu udało nam się stworzyć świetną, w pełni wykwalifikowaną kadrę oraz jeden z najlepszych serwisów w okolicy.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.

Logotypy

honda

endress

stihl

Wszystkie prawa zastrzeżone - 2013

Projekt i realizacja: Wilinet